28.5.2011 ZÁVOD VE VODÁCKÉM VÍCEBOJI PRAMIC (P5) a KÁNOÍ (C2)

 Pořadatel:              8.Oddíl Karviná  „ Hraničář “

Datum konání:       28.5.2011

Místo konání:        na řece Olši

Více informací ke stažení zde: olse 2011

Přihlášky:              na internetovou adresu gulaz@centrum.cz

                              SMS na: 725 462 935 (Guláž – Ivan Jurčík)                 

                                                  do  1.5.2011

Startovné:              přihláška podána v termínu:     20kč – na závodníka

                              přihláška podána po termínu:    50kč – na závodníka       

(startovné se hradí v den konání závodů při prezentaci)

                       

                        KATEGORIE   (pro P5 a C2)

Žáci a Žačky:              – do 13 let

Kadeti a Kadetky:      – od 14 let do 16 let

Muži a Ženy:              – od 17 let

Volná disciplína:         (smíšené dvojce – pohlavím, věkem)

                         DISCIPLÍNY

 Sjezd + střelba na terč:        žáci a žačky                –     3km 

                                                kadeti, muži a ženy    –     3km 

 

Slalom:                                   všechny kategorie pojedou stejnou trať        – 300m

Sprint:                                    všechny kategorie pojedou stejnou trať        – 300m

(vše proběhne na lodičkách v areálu p. Boženy Němcové Karviná)

Vodácké vybavení: pořadatel může zapůjčit  v místě konání (po domluvě)

POPIS TRATĚ

–          veškeré disciplíny se uskuteční na vodní ploše u p.Boženy Němcové

–          obtížnost úseku je ZW

–          střelnice bude označena nápisem STŘELNICE a vyznačena červenými praporky

–          start sjezdu a cíl bude umístěn v jediném místě.

                        CENY

první tři místa obdrží diplom + cenu

                         PREZENTACE

Podklady:       vyplněná přihláška   (možno vyplnit i na místě)

Místo:             v areálu lodiček p. Boženy Němcové Karviná

Čas:                 sobota 28.5.2011 od 8:00 – 9:00

                        PROGRAM

Sobota 28.5.2011       8:00 – 9:00     prezentace

                                   9:05                 porada s vedoucími jednotlivých výprav.

                                   9:20                 výklad tratě

                                   9:35                 start první posádky (sjezd)               

                                   11:30-12.30    oběd

                                   13:00               start I. Kolo (slalom)

                                   13:45               start II. Kola (slalom)

                                   14:45               start prvních posádek(sprint) – dle počtu posádek hromadný

                                   16:00               vyhlášení výsledků                

                                   16:30               ukončení závodů

                      

Post a Comment

Your email is never shared. Required fields are marked *

*
*