Author Archives: tecka

Pozor změna adresy sídla střediska

Upozorňujeme Vás tímto na změnu sídla adresy střediska Junáka: vedoucí střediska Kateřina Jachníková Orlovská 637, 735 32 Rychvald Na tuto adresu zasílejte veškerou korespondenci.  

Sněm střediska – nové vedení střediska

Po třech letech se konal střediskový sněm střediska Evžena Cedivody. Dne 22.10. 2013 byla delegáty zvolená nová středisková rada. Vůdkyní střediska byla zvolená Kateřina Jachníková – Kecka, jejím zástupcem Ivan Jurčík – Guláž. V revizní komisi budou pracovat: Marek Vidlička – Tečka, Petra Sychrová – Ťop, Ondřej Michalčík. Správcem základny byl zvolen Kamil Raška – […]

Poděkování

Děkujeme nadaci OKD za podporu našich oddílů Toulavej a Hraničář. Oba oddíly získaly nemalé finanční prostředky na podporu svých projektů.

Středisková rada

Dne 9.4.2013 se uskuteční středisková rada v Horní Suché v klubovně oddílu Toulavej. Začátek v 17,00 hodin. Program: registrace, STS, letní tábory 2013, Svojsíkův závod a vyúčtování jarních táborů. Tečka

Silvestrovský badmintonový turnaj

V sobotu 29.12.2012 se uskuteční skautský badmintonový turnaj smíšených dvojic. Místo a termín konání: tenisová hala STARS Karviná od 9-13 hod.  Turnaj je pro skautské smíšené dvojice od 15 do 99 let, kdy alespoň jeden je registrovaný v našem skautském středisku. Srdečně zveme!